AnaSayfaHakkımızdaÜrünlerimizSatış NoktalarıReferanslarımızİletişim
ÇALIŞKANLAR CAM ALÜ. PLS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Hakkımızda
ÇALIŞKANLAR CAM ALM. PLS. SAN. VE TİC LTD ŞTİ

Çalışkanlar Cam Alüminyum Plastik Doğrama San ve Tic. Ltd. Şti. 1967’de İstanbul’da bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Günün şartları içerisinde perakende cam ve inşaat cam işleri yaparak hizmetine devam etmiştir.

1973’de toptan cam satışını işletme bünyesine ilave ederek genişlemesine devam etmiştir. İnşaat sektöründe ise 1978’den itibaren yer almaya başlamıştır. 1982’de alüminyum doğrama imalatına başlamış, 1989’da ise Feniş Alüminyum ve Astaş Alüminyum’un yetkili satıcı bayiliğini alarak toptan alüminyum profil satışını faaliyet konusuna eklemiştir. Günün değişen şartları içerisinde 1992’de Egepen yetkili satıcı bayiliğini almıştır. 1996’da Egepen/deceuninck üretici bayiliğini alarak plastik doğrama imalatını kendi bünyesinde başlatmıştır. 2004’de ise katlanır cam balkon, motorlu panjur, otomatik kepenk, garaj kapısı ve alüminyum küpeşte sistemlerini de faaliyet konusunu ekleyerek gelişmesini sürdürmüş ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırmıştır. Ürünlerimiz; CE güvenceli, 89 / 106 / EEC Yapı Malzemeleri Yönetmeliği ve TS EN 14351 - 1 Standartlarına Uygundur. 
 
Konusunda uzman ve profesyonel kadrosuyla “faaliyette bulunduğu her sektörde müşteriye en iyi hizmeti sunmak ve insanların güvendiği bir işletme olma” misyonuyla çalışma yaşamına devam etmiştir.
 
Edindiği deneyimler ve yaptığı başarılı uygulamalar doğrultusunda müşterilerine her türlü çözümü üretmenin gururunu yaşamaktadır.

 

 


AnaSayfa|Hakkımızda|Ürünlerimiz|Satış Noktaları|Referanslarımız|İletişim